Замовлення на товар може бути здійснене онлайн на сайті terrazza.com.ua, в соціальній мережі Insagram на сторінці нашого салону https://www.instagram.com/l_terrazza_l/, а також у Facebook https://www.facebook.com/terrazza.com.ua.

Для консультації та оформлення замовлення по телефону:

+380 67 313 3196

+380 96 600 4004 (Львів)

+380 68 582 7432 (Івано-Франківськ)

Адреси наших салонів

м. Львів — ТЦ "Марк" 1 поверх, вул. Княгині Ольги, 95

м. Івано-Франківськ — ТЦ "МЕНС Простір" 3 поверх, вул. Галицька, 201Г

Термін доставки залежить від наявності товару на складах у м. Львів.

Меблі, що є у наявності ви можете забрати одразу під час або після оплати за адресою вул. Княгині Ольги 95, м. Львів, ТЦ МАРК або ж оформити доставку.

 

Вартість доставки не входить в ціну товару та буде розраховуватися окремо відповідно до тарифів перевізника після оформлення замовлення та уточнення всіх деталей. 

Термін доставки товару під замовлення до 4 тижнів. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, термін доставки може відрізнятися. Точний термін буде відомо після уточнення інформації у виробника. Доставка товару від виробника здійснюється на склад до міста Львів. Зі складу у Львові товар буде доставлено замовнику у домовлений час.

Доставка товару здійснюється на території підконтрольні Україні де на даний момент здійснює доставку Нова Пошта чи можливо виконати вантажні перевезення. Можливість доставки в певні регіони може відрізнятися від часу оформлення замовлення та фактичного часу доставки. Ми щиро сподіваємося, що вже скоро знову відновимо доставку товару по всій території України.

Оплатити товар можна

 

Готівкою у салонах Terrazza у місті Львів та Івано-Франківськ.

 

Банківськими картами Visa та Mastercard за допомогою терміналу Приватбанку у салонах Terrazza у місті Львів та Івано-Франківськ.

За банківськими реквізитами на розрахунковий рахунок.

 

За допомогою сервісу онлайн-платежів Portmone.com картами Visa і Mastercard при здійсненні замовлення онлайн на сайті terrazza.com.ua. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com.